Festlige mennesker på vej i skoven

Kursiv og med * betyder at bookingen ikke er endeligt bekræftet endnu, da der enten mangler en varslet booking, noget info på bookingen mangler eller fakturaen endnu ikke er forfalden endnu.

Kursiv og fed betyder der søges en roomie til at dele et dobbeltværelse med.

Opdateret 22. August 2020 15:50 (169 deltagere)

Navn Klub Land Galla bord
Christina Schultz-MøllerTangent enkeltmedlemDK1
Mads Doré HansenD1 SamleklubbenDK1
Anders PetersenEx-Table 929DK2
Ane PetersenTangent2FynDK2
Poul BøghEx-Table DanmarkDK3
Aase BøghTangent DanmarkDK3
Dennis PaulsenEx-Table DK (HB)DK1
Henrik Agger JørgensenEx-Table DK (HB)DK1
Helle NielsenTangent DK (HB)N12
Tine MandrupTangent DK (HB)DK12
Dawn Marie MortensenTangent DK (HB)DK8
Mette LindekildeTangent DK (HB)DK8
Janne HansenTangent 14 ØstersøenDK18
Mona BoesenTangent DK (HB)DK-
Susanne TambourTangent DK (HB)DK18
Rene RamsdahlOld Spice – 244 SkiveDK16
Bjørn JakobsenExcellent 144 SkiveDK4
Luise KristiansenTangent 114 SkiveDK4
Susanne Langberg56 Sønderborg02
Tine Callesen56 SønderborgDK2
Charlotte Ørkilde GadeTangent 2 FynDK12
Steen Wøldike GadeEx-Table DK (HB)DK12
Carina Marie BøttgerTangent 5 FredericiaDK5
Otto Leander StrømmanRTexe 112 NuukDK5
Morten Møller Enegaard2015 PepperholmenDK6
Pernille DillingTangent 94 Lyngby-SøllerødDK6
Lise Møller FrikkeTangent 94 Lyngby-SøllerødDK2
Sisser JensenTangent 94 Lyngby-SøllerødDK2
Saskia HansenTangent 94 Lyngby-SøllerødDK1
Anja ChristiansenTangent 94 Lyngby-SøllerødDK10
Susanne FrisTangent 94 Lyngby-SøllerødDK10
Bjarne AalbækEx-Table 9008 Samleklub for Distrikt 8DK11
Lasse Hoffmann HansenRT1 KøbenhavnDK11
Mikael I. NielsenXT 929 OdenseDK3
Anita Vang BredvigTangent DanmarkDK11
Arina RichterTangent DanmarkDK11
Martin GludXRT 007 – Lyngby SøllerødDK14
Sarah CroneLedsagerDK14
Peter OlsenEx-Table 63 StruerDK-
Anders GøtheEx-Table DK (HB)DK16
Morten BirkEx-Table DK (HB)DK16
Birte Wøldike GadeTangent enkeltmedlemDK4
Chalotte Bahr SkøttTangent DanmarkDK1
Conni Winther JensenTangent enkeltmedlemDK1
Svend Overgaard LaursenEx-Table 2015 PepperholmenDK8
Tinna Høj ChristensenLedsagerDK8
Camilla FørgaardLedsagerDK9
Roald FørgaardXT35 FrederikshavnDK9
Per Bøje HansenEx-Table DK (HB)DK10
Tina ØvreLedsagerDK10
Bodil Hedeager AalundTangent 61 OdenseDK9
Povl AalundEx-Table DK (HB)DK9
Lisbeth AalundTangent 2 FynDK7
Niels Peder AalundEx-Table DK (HB)DK7
Anders CoisboEx-Table DK (HB)DK7
Dennis Schack ChristensenEx-Table DK (HB)DK7
René BertelsenEx-Table DK (HB)DK11
Tine BertelsenLedsagerDK11
Brandur EllingsgaardEx-Table DK (HB)DK5
Gert Heesgaard19 HolstebroDK5
Gitte HøyerTangent 7/8DK-
Peter HansenEx-table 230 FrederiksbergDK-
Anders DissingXT75 SkanderborgDK10
Henrik Mikkelsen25 VordingborgDK10
John RyborgX-Table distrikt 1DK15
Tanja Klindt PetersenLedsagerDK15
Francoise DelvauxMichael Bjørn Olsen (LF)DK14
Michael Bjørn OlsenEx-Table DK (HB)DK14
Christian ThygesenEx-Table DK (HB)DK4
Flemming TvernøLedsagerDK17
Benno BondeEx-Table DK (HB)DK5
Kristjan HadbergEx-Table DK (HB)DK18
Kjeld SlotshuusEx-Table 20 FredericiaDK11
Claus Nesager-BechEx-Table DK (HB)DK12
Peder Tofteman PedersenEx-Table 28 SvendborgDK12
Per Elmegaard AndersenEx-Table DK (HB)DK17
Kim Lehmann LassenEx-Table DK (HB)DK-
Karsten AndersenEx-Table 2015 PepperholmenDK5
Kate AndersenLedsagerDK5
Kåre SøderbergEx-Table 2015 PepperholmenDK17
Else Wieland LarsenTangent 3 FynDK4
Rikke BlomgrenTangent 3 FynDK4
Heidi GarhøjLedsagerDK-
Peter Garhøj130 FrederiksborgDK-
Flemming GrandEx-Table 140 HerningDK-
Frank Glerup-JahnLedsagerDK16
Lenette Glerup-JahnTangent 6 Nordjylland016
Ann KraglundTangent 95DK10
Heidi Day SalomonsenTangent 95DK10
Tor Karsten Jarle41-GrimstadDK15
Ann Vang LarsenThe Ladies Tangent 4DK-
Sanne GerdesTangent 5 FredericiaDK16
Teddy NielsenLedsagerDK16
Dennis HansenLedsagerDK17
Pia Bøgel HansenTangent 7+8 SjællandDK17
Bolette NørbjergTangent 35 SilkeborgDK6
Mette Krog-JensenTangent 35 SilkeborgDK6
Lena MillotTangent 2 FynDK18
Sten MillotEX-Table 929 OdenseDK18
Martin SimonsenRex-38 SvendborgDK14
Pernille FærchTangent 3 FynDK6
Susanne Helsinghoff Skovborg FrederiksenTangent 3 FynDK6
Birgitte Brandt NielsenLC90 Hadsund-MariagerDK18
Palle Brandt NielsenD1 SamleklubbenDK18
Klaus LawaetzEx-Table 65 SkælskørDK9
Lotte Isdal SørensenLedsagerDK15
Martin Rex OlkjærEx 72 HelsingeDK15
Carsten Flink51 KorsørDK15
Anne-Mette ThomsenTangent 3 FynDK-
Lene HøffnerTangent 18 SvendborgDK9
Kirsten Valentin Frøsig RasmussenTangent 40 RoskildeDK17
Søren Frøsig RasmussenRTX 1280DK17
Dorthe MøllerLC73 Gentofte (X-lady)DK-
Lena MaigaardTangent enkeltmedlemDK8
Esther JaskaLC 61DK3
Tanya Bensouda BjerreTangent DanmarkDK3
Cristina GaardLC 105 HellerupDK7
Stine NørregrenLC 4 MariboDK7
Stine EngqvistTangent 18DK15
Kim StendysRTX 19 HolstebroDK-
Kuno NygaardRTX 19 HolstebroDK-
Christian LundgaardEx-Table 73 HellerupDK8
Ejvind PetersenEx-Table 65 SkælskørDK7
Steen Meldgaard PedersenEx-Table 65 SkælskørDK7
Jeanett ElongTangent 7/8DK-
Thomas ElongRT 30 X7DK-
Allan IngerslevEx-table 88 BrønderslevDK-
Inge Lise RisagerLedsagerDK-
Ann Blom KristensenT2FynDK-
Kirsten SidelmannT2FynDK-
Birgit Eg NygaardLCX77-1 Tangent, HolstebroDK-
Lars Skytte NygaardRTX119, HolstebroDK-
Franz SkaaningXT8000DK-
Morten Elkjær PedersenEx-Table DK (HB)DK-
Claus MidtgaardLedsagerDK-
Helle MidtgaardTangent 7-8 SjællandDK-
Annette MajlundLadies Circle (HB)DK-
Louise Coco Leonoah JendrysikLadies Circle (HB)DK-
Anders Schultz-MøllerEx-Table 18 SorøDK-
Elly NissenTangent2FynDK-
Dorte HoldtLadies Circle (HB)DK-
Brian FlintEx-Table 47 KalundborgDK14
Thomas SørensenEx-Table 47 KalundborgDK14
Lars WagnerEx-Table 107 BrørupDK12
Niki KristensenEx-Table 115DK12
Gitte JensenLC117DK9
Julia EgebækLC117DK9
Bjarne JørgensenEx-Table 140 HerningDK6
Brian Winther HansenEx-Table 77 KrusåDK6
Allan Rud HaslundEx-Table Super SixDK3
Niels SøndergaardXT8888 FrederiksbergDK3
Anders Langkjær TangeEx-Table 65-2 KorsørDK4
Mads LundbergEx-Table 47 KalundborgDK4
Joakim JensenEx-Table 678DK8
Johnny BondeEx-Table 1001 KøbenhavnDK-
Lars LeerEx-Table 56 SkagenDK2
Thomas Nordberg NielsenEx-Table 88 BrønderslevDK2
Lars SchmidtEx-Table 69 AabenraaDK3
Frithioff NielsenEx-Table 2019 NakskovDK-
Christian DallEx-Table 114 EgtvedDK5
Jakob Lund JensenEx-Table 3200 HelsingeDK15
Sten HansenEx-Table 9004 SamleklubDK14
Nicolai ThomsenEx-Table GrindstedDK8
Jan W. WolffhechelEx-Table 64 OdenseDK11
Birgitte WagnerTangent 33 KoldingDK-
Brian LentzEx-Table 88 Brønderslev017
Jan HelsinghofEx-Table 2015 PepperholmenDK1
Jan RasmussenEx-Table 121 FaaborgDK-
Jens Kristian Højgaard MadsenD1 SamleklubbenDK16
Kristine Hadberg244 Skive018
Pernille JørgensenTangent 33 KoldingDK-
Pia AssenholmTangent 12DK-
Preben LarsenEx-Table 121 FaaborgDK-